Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

II miejsce w plebiscycie PDF Drukuj Email
niedziela, 11 listopada 2012 13:58

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Gminę Leśna w plebiscycie internetowym zorganizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej, w którym zajęliśmy bardzo wysoką, drugą pozycję. Dzięki temu Gmina Leśna weźmie bezpłatnie udział w konkurs GMINA XXI wieku i ma szanse na kolejne nagrody.  Mamy też ogromną satysfakcję z tego, iż mieszkańcy naszej Gminy oraz wszyscy, którzy darzą nas sympatią potrafili połączyć swoje siły i doprowadzić nas do zwycięstwa. Fakt, iż konkurowaliśmy z większymi gminami, budzi tym większy podziw. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

 
WIELKIE GŁOSOWANIE NA GMINĘ LEŚNA PDF Drukuj Email
sobota, 13 października 2012 10:24

Pojawił się nowy, silny konkurent w rywalizacji o bezpłatny udział w konkursie na GMINĘ XXI WIEKU - Gmina Sobótka. W ciągu jednej doby wysunęli się na prowadzenie. Dlatego zachęcamy jeszcze bardziej do głosowania na naszą Gminę i udział w WIELKIM GŁOSOWANIU NA GMINĘ LEŚNA. Każdego dnia, do końca głosowania o godzinie 9 i 21 wszyscy oddajemy swój głos. Aby myśleć o wygranej, musimy zwiększyć ilość oddawanych głosów, a zwycięstwo jest naprawdę blisko! Przekażcie informacje o głosowaniu znajomym, rodzinie (również z poza naszego województwa, czy kraju). LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS (w chwili kiedy to piszemy, Nowa Ruda wyprzedza nas o jeden głos!). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy cały czas, codziennie oddają swój głos na naszą Gminę i prosimy oczywiście o więcej.

 
Panorama Leśnej 8(9) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 06:41

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 8(9) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
Panorama Leśnej 7(8) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 06:41

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 7(8) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
Panorama Leśnej - przerwa wakacyjna PDF Drukuj Email
sobota, 21 lipca 2012 00:00

Uprzejmie informujemy, iż w lipcu br. nie będzie wydania Panoramy Leśnej. Kolejny Nr czasopisma ukaże się 14 sierpnia 2012 r..

 
SWOJSKIE GRANIE I ŚPIEWANIE - II FESTIWAL WSPÓŁCZESNEJ KULTURY LUDOWEJ PDF Drukuj Email
czwartek, 21 czerwca 2012 17:09

SWOJSKIE GRANIE I ŚPIEWANIE - II FESTIWAL WSPÓŁCZESNEJ KULTURY LUDOWEJ już 23 czerwca 2012. Patronat honorowy nad imprezą objęli:

- Jan Surowiec, Burmistrz Leśnej,
- Rafał Jurkowlaniec - Marszałek Województwa Dolnośląskiego
- Leszek Grala, Prezes Dolnośląskiej Izby Rolniczej,
- Andrzej Jamrozik, Dyrektor Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w Festiwalu, który organizujemy po raz drugi. W ubiegłym roku cieszył się on sporym zainteresowaniem. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję. O szczegółach imprezy i atrakcjach, jakie dla Państwa przygotowujemy powiadomimy już wkrótce.

 
6(7) numer Panoramy już w dystrybucji PDF Drukuj Email
czwartek, 21 czerwca 2012 17:06

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 6(7) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR PDF Drukuj Email
wtorek, 15 maja 2012 19:52

Po raz pierwszy w Leśnej, w piątek, 25 maja 2012 roku, w godz. 14 – 16, będzie rozgrywane zakończenie VI etapu XX Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „BAŁTYK – KARKONOSZE TOUR”. Meta etapu usytuowana będzie na leśniańskim Rynku. W tym samym miejscu kolarze rozegrają wcześniej 2 lotne premie. Zapraszamy do skorzystania z możliwości obejrzenia wyścigu i przeżycia wrażeń sportowych związanych z tym wydarzeniem. Nadmieniamy, że w wyścigu weźmie udział ponad 120 zawodników z czołowych klubów sportowych Polski, Niemiec, Rosji, Czech, Słowacji.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 12

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 159032Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.