Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

5(17) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 16 maja 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 15(17) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
4(16) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
niedziela, 14 kwietnia 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 4(16) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
3(15) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 3(15) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
2(14) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 18 lutego 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 2(14) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
1(13) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
wtorek, 15 stycznia 2013 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 1(13) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
11(12) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 11(12) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
10(11) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
poniedziałek, 19 listopada 2012 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 10(11) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony po kliknięciu w miniaturkę boxu "Bieżący numer". Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne.

 

 
II miejsce w plebiscycie PDF Drukuj Email
niedziela, 11 listopada 2012 13:58

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Gminę Leśna w plebiscycie internetowym zorganizowanym przez Dolnośląski Ośrodek Badania Opinii Społecznej, w którym zajęliśmy bardzo wysoką, drugą pozycję. Dzięki temu Gmina Leśna weźmie bezpłatnie udział w konkurs GMINA XXI wieku i ma szanse na kolejne nagrody.  Mamy też ogromną satysfakcję z tego, iż mieszkańcy naszej Gminy oraz wszyscy, którzy darzą nas sympatią potrafili połączyć swoje siły i doprowadzić nas do zwycięstwa. Fakt, iż konkurowaliśmy z większymi gminami, budzi tym większy podziw. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 12

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 152659Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.