Znajdź w serwisie

Ciekawe linki

 

 

SONDA

W PL najbardziej lubię czytać:
 

 

9(32) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
środa, 17 grudnia 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 9(32) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
8(31) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
środa, 17 września 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 8(31) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
7(30) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
wtorek, 19 sierpnia 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 7(30) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
6(29) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
wtorek, 24 czerwca 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 6(29) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
5(28) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 22 maja 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 5(28) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Leśną w najbliższą środę PDF Drukuj Email
sobota, 12 kwietnia 2014 06:35

16 kwietnia, t.j. w najbliższą środę, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odwiedzi Leśną. Główne spotkanie, w którym będą brać udział przedstawiciele gmin i powiatów lubańskiego i lwóweckiego odbędzie się w Zamku Czocha, ale w planie wizyty jest tez krótkie spotkanie z Panem Prezydentem na leśniańskim Rynku. Będzie możliwość nie tylko przywitania się i osobistego spotkania z głową państwa, ale także wykonania pamiątkowego zdjęcia.
Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Leśna do skorzystania z tej sposobności i przyjścia na leśniański Rynek w najbliższą środę nie później niż o godz. 15-tej.

 
4(27) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
sobota, 12 kwietnia 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 4(27) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
3(26) numer Panoramy już w dystrybucji Drukuj Email
czwartek, 13 marca 2014 00:00

Kolejne wydanie Panoramy Leśnej 3(26) już w dystrybucji. Wersja elektroniczna (w formacie pdf) do pobrania ze strony  w zakładce e-Gazeta. Wersja drukowana do pobrania w Urzędzie Miasta, OKiS-ie i innych punktach na terenie Gminy, których listę najdziesz w zakładce Punkty Dystrybucyjne do wyczerpania nakładu.

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 12

Bieżący Numer

 

 

Statystyka strony

Odsłon : 159037Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.